Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Bezpieczne dla skóry, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu

Wyspecjalizowana depilacja z użyciem laseru wykonywana w klinice urody Mona Lisa umożliwia natychmiastowe oraz bezbolesne pozbycie się niepotrzebnego owłosienia. Jest to umożliwione, gdyż do zabiegu wykorzystywany jest unowocześniony laser Light Sheer Desire. Ten model diodowy jest stuprocentowo bezpieczny dla tkanki skórnej. Zapewnia bezzwłoczną likwidację zbędnego owłosienia, jak i utrzymanie gładkiej skóry bez włosów. Z uwagi na to, że moc lasera jest wysoka, to depilacja laserowa Poznań jest wyjątkowo skuteczna.

Precyzyjność zabiegu jest rezultatem tego, iż czas trwania impulsu jest długi. Wydepilowana powierzchnia skóry jest szybko schładzana, na co wpływa specjalnie zastosowany system schłodzenia ChillTip. Natomiast, za prędkie wykonanie zabiegu odpowiada autorski system podciśnienia HIT. Zabiegi wykonuje doświadczony team, a więc klientki oraz klienci, którzy z nich korzystają nie mają bazy do obawiania się, że coś mogłoby zostać zrobione nie tak jak należy. Na stronie kliniki opublikowany jest kosztorys.

Depilacji laserowej mogą być poddawane te części ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, czy kończyny dolne. Światło lasera jest podczas zabiegu po części wchłonięte przez strukturę mieszków włosowych, jakie zawierają grupę pigmentów. Zmiana takiego światła w ciepło doprowadza do niszczenia części włosów biorących odpowiedzialność za ich rośnięcie. To natomiast niszczy mieszki włosów i może doprowadzić do stałej straty włosów. Przed zabiegiem klienci poinformowani są o wskazaniach oraz przeciwwskazaniach.

 

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY