Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

Kurtyny paskowe od producenta Kiner są przegrodami izolującymi termicznie oraz akustycznie pomieszczenia określonych obiektów z otwartą bramą albo przejściami na czas przewożenia towarów. Jest to niedrogi oraz jednocześnie bardzo skuteczny sposób na podział większych pomieszczeń na małe sekcje. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów PCV mających dużą odporność na wpływ środków chemicznych, odpornych na zniszczenia mechaniczne. Są także bardzo elastyczne.

Klienci, którzy we wskazanej firmie zamierzają się zaopatrywać w kurtyny paskowe mają do wyboru opcje klasyczne a także wzmacniane. Wyjątkową propozycją w katalogu są kurtyny chroniące przed promieniowaniem świetlnym podczerwonym a także ultrafioletowym. Skuteczna osłona przed utratą ciepła oraz wnikaniem do wnętrza obiektu chłodniejszego powietrza to duża zaleta wskazanych kurtyn. Ponadto zagwarantowana jest również izolacja akustyczna, obniżająca znacząco poziom hałasu.

Zwykle więc taka kurtyna używana jest tam, gdzie można znaleźć sprzęty produkcyjne wytwarzające uciążliwy hałas. Kurtyny wyprodukowane we wskazanej firmie wzorowo izolują wnętrza przed wilgotnością, opadami atmosferycznymi, jak i pozostałymi, negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Na dodatek są linią podziału dla pyłu, dymu, zakurzenia i oparów. Dzięki temu maszyny znajdujące się w konkretnym pomieszczeniu przez dłuższy czas będą pracować bez awarii. Tego typu kurtyny zwykle montuje się na halach produkcyjnych, w obiektach magazynowych i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych a także w dowolnych obiektach handlowych i usługowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY