Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Hosting pod internetową stronę – jakie możliwości są dostępne

Każda internetowa strona musi się znajdować na jakimś serwerze, żeby mogła działać normalnie. Jeżeli ktoś będzie chciał, to zrobić to może nawet na domowym komputerze przyłączonym do internetu, ale z paru powodów to jednak nie jest najlepsze rozwiązanie. Zwłaszcza że do dyspozycji jest parę możliwości, bezpłatnych lub rozpoczynających się już od kilku złotych za miesiąc. Największym zainteresowaniem cieszy się obecnie hosting współdzielony. Jeśli chodzi o niego na jednej fizycznej maszynie funkcjonuje kilka do kilkunastu kont, i każde z nich ma dostęp do zasobów urządzenia, to znaczy procesora, pamięci i dysku. Nie trzeba się znać na administracji, ponieważ wszystkim zajmować się będą administratorzy od dostawcy usługi.

Ciekawie wyglądają też ceny, które się niejednokrotnie zaczynają od kilku złotych miesięcznie, ale takie rozwiązanie zapewne się nie sprawdzi przy większych stronach. Dla nich znacznie lepszą opcją będzie hosting VPS serwer, który ma tę zaletę, że każde z kont otrzymuje pewne zasoby do wykorzystania. Dzięki temu nie będzie ryzyka, że ze względu na duże obciążenie pozostałych kont na urządzeniu nagle jakaś przestanie działać.

Jeżeli i to będzie niewystarczające, to można swoją stronę umieścić na serwerze dedykowanym, czyli na całkowicie niezależnym komputerze. W ofercie dużej ilości firm znaleźć także można takie usługi jak hosting WordPress Woocommerce. Są to hostingi skonfigurowane specjalnie pod potrzebę danej platformy, przez co zapewnią one dużą wydajność i stabilność pracy.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY