Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Innowacyjne ukierunkowanie do nauczania języków

Oferta dla osób zainteresowanych poszerzaniem własnych umiejętności językowych w Lingua Nova wygląda wyjątkowo atrakcyjnie. Można dobierać pośród takich rozwiązań jakimi są: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, bądź wynajem sal szkoleniowych. Dla klientów jest także dostępna oferta specjalna.

Będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa klienci zawsze mają gwarancję, że poza podstawami będzie zrealizowane wszystko, co jest dostosowane do profilu ich firmy. Najczęściej klienci decydują się na kursy językowe Warszawa, jakie za każdym razem poprzedzi analiza oczekiwań językowych określonej grupy. Na takiej podstawie wyznaczony jest harmonogram kursu. W efekcie słuchacze są usatysfakcjonowani. Kolejnym, równie chętnie wybieranym szkoleniem jest polski dla firm dla osób z innych krajów.

Dokładny przebieg kursu z tej dziedziny podany jest na witrynie www. W opcji szkolenia językowe Warszawa szczególne miejsce zajmą szkolenia z angielskiego zawodowego. Grupy zawodowe, które mogą korzystać z zajęć to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to też kursy dla osób z dyscyplin takich jak: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna i logistyka.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY