Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Kłopoty z autem? Pomoc drogowa pomoże

Kiedy nasz samochód odmawia posłuszeństwa na trasie wówczas czasami jest to dla nas najzwyczajniej w świecie tragedia. Kiedy bowiem wyruszamy w drogę mamy za cel dotrzeć w wyznaczone miejsce, a nie znaleźć się gdzieś w szczerym polu czy również w jakieś miejscowości, w jakiej nie mamy nic do uregulowania. Przymusowy postój to nic przyjemnego. Kiedy sytuacja jest poważna konieczna będzie nam pomoc. Wtenczas przyda się pomoc drogowa.

Nie każdy ma bo bliskich, jacy są w stanie go z takich komplikacji wyciągnąć. Dlatego również pomoc drogowa ma zajęcia całkiem mnóstwo. Prowadzona przez nas decyzja w istotnym stopniu zależy od tego czy tak zwana usługa assistance mieści się w pakiecie naszego ubezpieczenia. Wtedy nie poniesiemy bowiem dodatkowych kosztów związanych ze skorzystaniem z doświadczonej pomocy. Kiedy natomiast nie mamy takiej opcji w pakiecie na pewno taniej wyjdzie nam skorzystanie z pomocy rodziny bądź przyjaciół.

Jednakże wszystko zależy od naszej idealnej decyzji. Pomoc drogowa działa bezsprzecznie na terenie całego kraju i przez całą dobę, niemniej jednak sporo kosztuje. Nie ma nic gorszego niż kiedy awaria auta dopadnie nas na trasie szybkiego ruchu czy na autostradzie. W owym czasie jesteśmy skazani na usługi profesjonalnych firm, które zajmują się transportem uszkodzonych aut do stacji naprawczych – https://katowicepomocdrogowa.pl/awaryjne-odpalanie-auta-katowice/. Na autostradzie nie wolno bowiem holować samochodu. Nie ma zatem możliwości skorzystania z wsparcia kogoś bliskiego kto zabrałby nas z tego miejsca.

Obeznana pomoc drogowa ma tudzież prawo zabrać nasze uszkodzone auto z tej trasy i na jej usługi jesteśmy skazani w takim wypadku. Warto najpierw sprawić jaki zakres ma pakiet assistance, jaki znajduje się w zakresie stworzonego przez nas ubezpieczenia. Mają one albowiem swoje ograniczenia w zakresie gratisowego usuwania zepsutego auta i tym analogicznych. Większość firm oferuje takie usługi gratis jedynie w odległości do 150 kilometrów od miejsca zarejestrowania auta. Można jednakże znaleźć firmy, które powiększają ten zakres. Jeśli sporo podróżujemy warto pomyśleć o tym aspekcie zanim podpiszemy umowę. Jeśli niemniej jednak jeździmy w zasadzie po mieście, w owym czasie wystarczy nam opcja fundamentalna.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

One thought on “Kłopoty z autem? Pomoc drogowa pomoże”

  1. Zapoznaj się z ofertą naszej firmy Anos na pomoc w uzyskaniu lepszego odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Jeżeli miałeś wypadek i przyznano ci zaniżone odszkodowanie – zgłoś się koniecznie do nas.

Dodaj komentarz