Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Luksusowe domy na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Zabezpieczenia oraz wystrój w domu na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody na to, iż jest to inwestycja jakiej opłaca się się podjąć. Posadzka na znajdującym się na dole pokładzie jest zabezpieczona mechanicznie, termicznie, akustycznie, a także przeciw wilgoci. Jej powierzchnię użytkową budują wysokogatunkowe, wodoodporne winylowe panele podłogowe. W łazience można z kolei wyszukać ceramiczne płytki na podłogę.

Ściany zewnętrzne zabezpieczane są przed warunkami atmosferycznymi konstrukcją pod postacią wysokiej jakości paneli elewacyjnych. Wszystkie ściany od wewnątrz wyłożone są z kolei panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne też są nimi wykładane, a na dodatek są wytłumiane dźwiękowo. Każdy dom na wodzie ma okna PCV, dwuszybowe, zlicowane z konstrukcją. Drzwi wejściowe na dziobie mają zamek patentowy. Dach posiada odporne na deszcz opierzenie i dostosowany jest elewacją do tarasu wypoczynkowego. Konstrukcja jaką ma pływający dom jest zrobiona ze stali, pospawana i ocynkowana ogniowo.

Podstawę stanowią natomiast stabilne elementy wypornościowe, a więc osiem pływaków polietylenowych przymocowanych do konstrukcji zrobionej ze stali na dolnym pokładzie. Luksusowe domy pływające SHOGUN HOUSEBOAT to interesująca opcja zastępcza dla osób, które nie chcą spędzać wakacji w obiekcie hotelowym lub chcą pozostać rozdzielone od pozostałych osób. Domy na wodzie są zaprojektowane w oparciu o wysokie standardy, co potwierdzają certyfikaty i kupujący mogą uwierzyć w to, że dobiorą optymalne wyjście.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY