Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Wskazanie na lokalizacje udostępnionych myjni bezdotykowych od Redconst

Stuprocentowe doposażenie myjni bezdotykowych przez firmę Redconst ukazuje, że firma ta jest solidna oraz realizuje swoje usługi w sposób kompleksowy. Urządzenia uzupełniające zwiększą wartość koszyka zakupowego korzystających z myjni myjnia, co dla zarządcy na tyle nowoczesnej myjni staje się o wiele bardziej korzystne finansowo. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest urządzeniem na cały rok, odpornym na wpływ warunków atmosferycznych.

Czernidło do opon pozwoli odnowić ich wygląd. Użyty w nim środek zapewni długotrwały połysk, a także zagwarantuje osłonę przed wodą i kurzem. Można też zamawiać oprysk do felg, w opcji jedno – lub dwustanowiskowej. Przykładowym z będących na dodatkowym wyposażeniu urządzeń jest także suszarka samoobsługowa, pozwalająca na szybkie oraz dokładne zdmuchnięcie wody z poszczególnych elementów samochodu. Jest ona otwierana od frontu oraz zbudowana ze stali nierdzewnej. Do bardzo praktycznych wlicza się podajnik płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Unowocześnioone urządzenie posiada filtr dozowanego produktu. Uzupełnieniem wyposażenia może być również dystrybutor zapachu, pozwalający na sprawne dostarczenie jednego z 3 zapachów do wnętrza. Zamawiane są także trzepaczki do dywaników oraz urządzenie combo, mające w jednej konstrukcji parę wyjść. Kompletny katalog dostępny jest na witrynie internetowej. Co więcej, płyta i wiata będą wybudowane indywidualnie pod względem liczby systemów myjących a także stanowisk.

+Reklama+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY