Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Zalety ściółki chłonnej dla gryzoni ze sklepu MOON DOG

Zalety ściółki chłonnej dla gryzoni z punktu sprzedaży MOON DOG są znaczące, czyli właściciele tych pupili z chęcią kupują taki produkt. Szczególnie, że jest biodegradowalny oraz hiperalergiczny. Podłoże takie dedykowane jest do klatek a także akwariów także dla królików. Wielkość pojedynczego kawałka ściółki dostosowana jest w taki sposób, żeby była optymalnie delikatna dla małych nóżek.

Taka ściółka dla chomika zrobiona została z maksymalnie naturalnego materiału, a więc z pozostałości po obróbce nasion lnu a także włókna lnianego. Podczas wyprodukowania ściółki nie używano sztucznych substancji zapachowych. Ściółka taka była też parokrotnie odpylona, aby nie wywoływać u gryzoni trudności po stronie układu oddechowego.

W przenikliwą ściółkę wsiąkną wszystkie płyny, dlatego zwierzak w każdej sytuacji będzie mieć suchy grunt pod łapkami. Podłoże takie maskuje również niemiłą woń, czego można dowiedzieć się z opisu umieszczonego pod linkiem https://moondog.pl/pl/products/moon-dog-flora-odpylona-sciolka-lniana-dla-gryzoni-i-krolikow-30-l-1896.html?query_id=5 oraz zapoznać się jednocześnie z rekomendacjami osób, które już zakupiły ten produkt i go zalecają. Jeżeli zwierzątko miało wcześniej symptomy uczulenia albo aktualnie się z nimi boryka, to oferowana ściółka jest dla niego faktycznie polecana. Ściółka spakowana jest w ekologiczny, papierowy worek, a nie w plastiki, co jest jej kolejnym atutem. Szczegółowy sposób użycia wskazany jest na stronie www. Klienci dowiadują się także, co mogą zrobić z wykorzystanym już produktem.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY