Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

W jakich przypadkach sprawdzają się kurtyny magazynowe

Rozplanowanie magazynu, hali produkcyjnej czy sklepowej tak, aby można z nich było wygodnie korzystać, będzie wymagało wykorzystania paru ciekawych rozwiązań. Takich jak na przykład kurtyny magazynowe, jakie od dawna się cieszą dużym zainteresowaniem i świetnie się sprawdzają w takich zadaniach. Tego typu kurtyny są najczęściej robione z foliowych pasów mających różną szerokość.

Przeważnie taka folia będzie gruba i solidna, z tego też powodu bez problemów wytrzyma codzienną eksploatację przez wiele lat. Takie paski zależnie od miejsca montażu mieć mogą od kilku do kilkunastu centymetrów, a zasłaniać mogą nawet otwory o kilku metrach szerokości. Przeważnie się je przyczepia do górnej części otworu, lecz spotkać też można przesuwne wersje. Wtedy paski montuje się w specjalnej ramce, którą w razie potrzeby da się przesunąć i otworzyć całkowicie otwór.

Przeważnie są spotykane w przezroczystej wersji, ale w razie potrzeby nie będzie żadnego problemu aby znaleźć w sprzedaży inne barwy. Główną zaletą takich kurtyn jest naprawdę skuteczne, a równocześnie praktyczne zabezpieczenie drzwi oraz bram. Zwisające paski będą na siebie nachodzić, dzięki czemu ochraniają wnętrze przed niską temperaturą, wiatrem czy pyłem i kurzem. Bez żadnego problemu można przez nie przejść lub przejechać, i po tym wracają same do swojej pozycji. Ta metoda jest również bardziej wszechstronnie wykorzystywana. Można za jej pomocą na przykład wyznaczać miejsca pracy, osłaniać maszyny czy rozdzielać pomieszczenia na mniejsze.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY