Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Wszechstronne przygotowanie webinarów przez PLATINUM MEDIA

Informacje dla osób które chcą zorganizować spotkanie online we współpracy z PLATINUM MEDIA są opublikowane na witrynie www. Ponadto specjaliści ochoczo się nimi podzielą, gdy ktokolwiek się z nimi skontaktuje. Webinary mogą mieć profil edukacyjny, informujący lub marketingowy. Przekazywane są w każdym przypadku w czasie realnym, za pośrednictwem innowacyjnie przygotowanej platformy. Cała webinary odbywa się przy wykorzystaniu techniki webcast.

Eksperci zajmują się reklamy eventu w Internecie, w sposób stuprocentowo przystosowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się również do oddziaływań w social mediach, co teraz jest powszechnie spotykane. Kanał reklamowania będzie w każdej sytuacji dopasowany do oczekiwanej ilości uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie NXWEBINAR, posiadającej wiele funkcjonalności. Dlatego organizacja spotkań online jest indywidualnie opracowana.

Wystarczy się zalogować i zaznaczyć pokój spotkań, a potem korzystać z prostego w obsłudze interfejsu. Co ważne, każdy z webinarów można zapisywać i zobaczyć stricte wówczas, kiedy ma się taką potrzebę. Jest to na przykład dobre dla osób, które w danym czasie nie mogły brać udziału w webinarze. Specjaliści z PLATINUM MEDIA dbają o to, by konkretny event został jak najlepiej odbierany i służył promowaniu firmy zleceniodawcy. Marka dysponuje własną platformą do przesyłania transmisji danych, nadającą się do spersonalizowania.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY